ceník služeb 

Technický dozor

Pokud chce zákazník pouze záruku kvality, stačí si objednat službu "základ". Jedná se o dozor ve smyslu kontroly jakosti, kdy garantujeme zákazníkovi provedení stavby dle projektové dokumentace, kontrolujeme rozměry, jakost a parametry použitých materiálů, jakost odvedené práce. Taková služba se naceňuje podle predikovaného harmonogramu stavby a četnosti kontrol a zásahů dozoru. Jednotka kontrolní hodiny se účtuje od 550,- do 1.200,-Kč v závislosti na náročnosti stavby a dopravní vzdálenosti. U standardního rodinného domu vyjdou služby stavebního dozoru na cca. 1-2% z rozpočtové ceny stavby, kterou dozor sleduje a zajišťuje. V korunách vyjádřeno se standardně pohybujeme od 70tis. až po 180tis.Kč vč. DPH (stavba "na klíč"). Cena obsahuje veškeré náklady včetně přepravních, pokud je stavba vzdálena do 20km od Plzně. V opačném případě dle dohody se stavebníkem. 

Technický dozor s kontrolou rozpočtu, fakturací a termínů

Jedná se o službu "plus", kdy k základní službě ještě přidáváme kontrolu a schvalování fakturací dodavatele stavebníkovi. V takovém případě ověřujeme realitu prostavěnosti s rozpočtem, sledujeme méně a více práce a garantujeme to, že zákazník nezaplatí za něco, co nedostal, případně předem neodsouhlasil. Dále sledujeme harmonogram stavby a návaznost jednotlivých řemesel. služba "plus" je honorována 2-3% z ceny stavby.  Cena obsahuje veškeré náklady včetně přepravních, pokud je stavba vzdálena do 20km od Plzně. V opačném případě dle dohody se stavebníkem.

Poradenství před nákupem

Pokud chcete koupit nemovitost, nešetřete a objednejte si službu "koukni na to". Ceny nemovitosti jsou obrovské a lidé často kupují podle toho, jak se jim dům líbí. Ale v jakém je technickém stavu? Jaké má tepelné ztráty? V jakém stavu jsou instalace? A tak dále. My s vám půjdeme na prohlídku nemovitosti a uvidíme to, co vy vidět nemůžete. Následně vám sdělíme náš názor a odborný náhled. "Otevřeme" vám oči a řekneme mínusy a plusy zvažované koupě. cena této služby je úplně zanedbatelné k jejímu přínosu. Účtujeme 990,-Kč/hod. (vč. DPH) a dopravní náklady 10,-Kč/km v případě, že se nemovitost nachází mimo katastr Plzně.  

Měření vzduchotěsnosti blower door test

V rámci provádění činnosti stavebního dozoru nabízíme provedení blower door testu za zvýhodněných cenových podmínek:

- ke službě "základ" ...... 2.000,-

- ke službě "plus" .......... ZDARMA

Standardní cena provedení blower door testu bez služeb technického či stavebního dozoru je 6.000,- až 10.000,- Kč dle velikosti budovy a dopravních nákladů.

Na měření používáme vlastní zařízení, které patří k nejmodernějším na trhu. Součástí měření je i protokol o provedení testu vzduchotěsnosti.

Prodej materiálů pro vytvoření vzduchotěsné obálky

V případě uzavření smlouvy na provedení stavebního či technického dozoru, získává stavebník cenové zvýhodnění na nákup materiálu značky ISOCELL na e-shopu www.estaf.cz ve výši 8% pod standardní prodejní ceny.